ש.ע ניסור בטון בבני ברק – אתה במקום הנכון

השיטות החדשות בתחום הבנייה והשיפוצים, השתנו ללא הכר וניתן לראות זאת בתחום שבארץ הינו חדש יחסית. מדובר על ניסור בטון, אשר גרם למהפכה ממשית בתחום הבנייה והשיפוץ. שנים, חיפשו פתרון הולם לחציבת קירות וקידוחים, בדרך פחות מסורבלת ומדויקת יותר. ישנן חברות הנדסה וטכנולוגיה שעמלו קשה שנים רבות, עד שהגיעו לחידוש המיוחל שנעשה באמצעות טכנולוגיה של קידוח וניסור בטון. מדובר על מכונה שיש בה מסור מיוחד עם כבל שיש עליו יהלומים תעשייתיים שמסוגלת לחתוך  כל דבר שהוא עושה במיוחד כגון קירות ורצפות בטון בצורה המדויקת והנקייה ביותר.

קל יותר לשפץ היום ולהגיע לרמות גבוהות של גימור, כמו למשל ביצירת מפתחים עבור חלונות או דלתות, במיוחד, כאשר הם נמצאים בקיר העשוי בטון. חשוב לפנות לחברות ידועות ומהימנות כגון חברת קידוחי שחר צדיק, אשר קימת כבר דור שני והיא עוסקת בעבודות קידוח וניסור בטון, מעל ל- 20 שנים. החברה, משרתת הן  את המגזר הפרטי והן את הציבורי. החברה עובדת עם לקוחות ידועים מהמגזר העסקי הציבורי ומשרתת אותם נאמנה מזה שנים רבות.

שיפוץ ובנייה ברמה גבוהה

זה בדיוק מה שמקנה לנו ניסור בטון. מי שמעוניין בשיפוץ מדויק ללא לכלוך ואבק, ניתן לבצע עבודות רבות באמצעות ניסור בטון. המכונה שבאמצעותה מבצעים את הניסור, מתחילה את הניסור, לאחר שהקירות הורטבו עם הרבה מים,  כך שהאבק בזמן פעולת הניסור הופך להיות מוצק. תחום ניסור הבטון, הפך להיות חשוב בעולם והמלאכה אינה פשוטה. יש לבצע סקר שוק ולמצוא חברה מקצועית לניסור בטון הקיימת מזה שנים רבות בתחום, כמו ש.ע ניסור בטון. החברה מקפידה על דיוק מושלם, עובדת עם הציוד המשוכלל בעולם ומעודכנת בכל החידושים העדכניים בתחום זה.

ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון

ההבדל בין ניסור בטון, לבין קידוח בטון הוא שבקידוח בטון, אנו משתמשים לרוב בעבודות של גז או אינסטלציה. בניסור בטון, אנו נשתמש למטרות כמו פתיחת חלון או דלת, או שבירת רצפות העשויות בטון. ניתן למצוא כי רבים משתמשים עם ניסור בטון בחצר ביתן, כאשר רצפת בטון אינה ישרה ויש להתקין דשא סינטטי ולכן יש להסירה. דבר זה יכול להתאפשר, רק באמצעות ניסור בטון, היות ומדובר על רצפה חזקה במיוחד שרק באמצעות מכונת ניסור הבטון, ניתן יהיה להסירה.

ישנן עבודות מורכבות במיוחד, כגון: פירוקי גשרים, מקלטים ומבנים שלמים העשויים מבטון, יצירת פתח עבור ממ"ד לקבלת אוורור חיצוני. בחברת קידוחי שחר צדיק , מבצעים עבודות מורכבות ביותר, הן במגזר הציבורי, המוסדי והעסקי ומדובר על פרויקטים שלמים ומורכבים במיוחד, המצריכים רמת דיוק גבוהה במיוחד שרק אנשי מקצוע שנמצאים שנים רבות בתחום מסוגלים לבצעה.

בחירה נכונה של חברה לניסור בטון

בישראל ישנן חברות לניסור בטון, אך יש למצוא את החברה היעילה , הוותיקה והאמינה ביותר. אחת החברות הבולטות והמקצועיות בתחומה הינה חברת שחר צדיק ניסור בטון, הקיימת מעל ל-20 שנה. לבעל החברה, יש 5 צוותים מיומנים והחברה הינה בפרישה ארצית, מהצפון ועד הדרום. חברת ש.ע, ממוקמת באשדוד על שטח של 1000 מ"ר, ואחד מהלקוחות הבולטים שלה, הוא נמל אשדוד. הציוד של החברה, הוא בין המשוכללים והמתקדמים בעולם, עבודות ניסור בטון בחברה, הן מהמדויקות ביותר. חברת ש.ע, הינה דור שני של מנסרי בטון והחברה הייתה הראשונה בארץ בתחומה. על לקוחותיה של החברה, נמנים: משרדי רוה"מ, HP, אינטל, החברה עובדת עם אזורים ביטחוניים ונחשבת למובילה בתחומה.