מעקות בטון

מעקות בטון- הטכנולוגיה העיצוב והאפשרויות הרבות

עד לפני כמה שנים, הרעיון של בטון חשוף במבנים השונים, היה אוונגרדי. אף אחד לא יכול היה להאמין כי ניתן לבצע עיצובים עם חומר שהוא בכלל נועד לבנייה של יסודות, קירות, ממד ועוד.

 

היום, הבטון החשוף, משמש יותר ויותר מבנים בעיצוב, אם בתוך או מחוץ לבית. ניתן ליצור הרבה עבודות מיוחדות מבטון חשוף , באמצעות ניסור בטון שבאמצעות המסור המיוחד, אשר מנסר באמצעות שרשרת העשויה יהלומים גולמיים בצורה מדויקת להפליא. מדובר על שילוב של מודרניות, פשטות ויופי. רבים אוהבים את היצירות השונות העשויות בטון, כמו למשל מעקות בטון, שהן יפות ובטיחותיות למי שאוהב את הסגנון המודרני.

כדאי להיעזר בישע של האדריכלים ומעצבי הפנים, לפני שתתחילו לעצב. ניתן לעשות המון עם בטון ואפילו לעצב מעקה בטון בסגנון עתיק יותר, הבנוי מעמודים וצבוע בגוונים שמתאימים לכם לבית. בעיצוב, מעצבי פנים רבים וידועים, יאמרו לכם כי השמים הם הגבול.

עיצוב מעקה בטון- השלבים

כאשר אתם מעוניינים כי יהיו לכם מעקות בטון, יש לבצע את השלב של בנייתם, כבר בבנייה. יש להחליט היכן יהיה המעקה. מדובר על התשתית הבסיסית של כל בית ולכן, יש לתכנן את מעקה הבטון, שיהיה בעיצוב ואיכות מעולה, יעוצב באמצעות ניסור בטון על פי הדוגמא שאהבתם והוא יישמר לאורך שנים. מדובר על מעקות הבית, אשר יהפכו לאלמנטים בעלי מסה כבדה יותר והנוכחות, תהיה בהחלט מאוד משמעותית. עיצוב הבית, הופך להיות מוגבל בצרכים הכרחיים של המעקה, כך שהוא משפיע על אופן עיצוב הבית.

מעקות בטון, מחייבים תכנון מקצועי ומוקפד, שיכיל בטיחות ועיצוב שישתלבו עם הקונספט הכללי של הבית. גם באולמות וקניונים, ניתן למצוא מעקות בעיצובים מרהיבים, אשר אף הם עשויים מבטון. כדאי לבדוק באמצעות האדריכל, י מייצר ומתמחה במעקות המיוצרות מבטון, אילו שילובים קיימים ומה המחיר.

 שילובים מעניינים של מעקות בטון עם זכוכית

היום העיצוב הולך ומתפתח וכל אחד, מעוניין כי הבית שלו יהיה מיוחד ושונה. אדריכלים רבים, אוהבים לעבוד עם בטון, כאשר הוא מוחלק ומתאים גם לרצפה וגם למעקות. בכדי שהמעקה יהיה מעוצב, כדאי כי  יהיו בו אלמנטים נוספים של עיצוב, מלבד הבטיחות. למשל שילוב מעקות זכוכית על בסיס מעוצב מבטון, עשוי להיות עיצוב מרהיב ומיוחד. את הבטון מעצבים באמצעות ניסור בטון, שהוא מדויק, הבטון עובר תהליך החלקה וצביעה ואז, ניתן להתקין את הזכוכית, כך שייוצר מעקה ייחודי.