ניסור בטון מחיר

חברת המומחים ניסור בטון

המומחים ניסור וקידוח בבטון היא חברה ותיקה ומקצועית אשר מבצעת את כל סוגי עבודות הניסור בבטון. המומחים מציעה עבור ניסור בטון מחיר משתלם השווה לכל כיס, על מנת שכל אדם המעוניין לבצע שיפוץ בביתו יוכל לממן ניסור בטון למקומות בהם הוא נדרש. מהו, בעצם, ניסור בטון?

ניסור בטון

ניסור בטון הוא פעולה הכרחית לכל מי שמעוניין לשבור קירות של מבנה. כמעט כל קיר כיום משלב בתוכו חגורות בטון מזוין, או בנוי כולו מבטון (כמו למשל בממ"ד). כאשר יש צורך בהריסה של הקיר – לצורך שיפוץ, לצורך יצירת חלון, לצורך הריסה מלאה של המבנה וכדומה – חייבים לנסר את הבטון בצורה מדויקת ומלאה. ניסור בטון נעשה באמצעות מכשור מיוחד, לרוב על ידי דיסק יהלום – דיסק פלדה שסביבו שיני יהלום צפופות. מכיוון שהיהלום הוא החומר הדחוס והחזק ביותר בטבע, רק הוא יכול לעמוד כנגד הבטון ולהרוס אותו. היהלום גם מאפשר דיוק מרבי בעבודה, כך שניתן לא רק להרוס קיר בטון שלם, אלא גם לקדוח בתוכו בצורה מדויקת עבור תעלת מזגן, חלון, מקום פליטה לצינור של מייבש כביסה, וכן הלאה.

שמירה על בטיחות בעבודה

מי שאינו רוצה לשלם עבור ניסור בטון מחיר יקר מידי של חיי אדם, חייב לוודא שהוא בוחר בחברה מקצועית אשר מבצעת את העבודה בצורה טובה ומדויקת וכמובן גם נוקטת בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים במהלך העבודה, כמו למשל לבוש מגן וכדומה. העבודה עם דיסק יהלום לניסור בטון היא עבודה מסוכנת, ולכן העובדים חייבים ללבוש אבזרי מיגון מתאימים, לאוורר את החדרים הסגורים, לשאוב את שאריות האבק, לדאוג לאבזור ביטחון במקרה של עבודה בגובה, וכן הלאה. העבודה גם חייבת להיות מדויקת ומקצועית על מנת שלא ליצור סדקים או זעזועים בשאר חלקי המבנה, אשר עלולים, לטווח הארוך יותר, להחליש את יסודות המבנה ולגרום לקריסה, חלילה. המומחים ניסור בטון מבצעת את עבודות הניסור בבטון תוך שמירה על כל כללי הזהירות, הן בשטח העבודה והן בביצוע, כדי שלא ייווצרו, חלילה, נזקים מכל סוג שהוא.