ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון – מה זה אומר בעצם ?

ניסור וקידוח בטון הינם שני תחומים מבוקשים אשר יכולים להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים, שכן מדובר על עבודות מסוכנות לאדם ולמבנים.

לפני שמתחילים לבצע את העבודות הללו מומלץ לקבל אישור של מהנדס מומחה בכדי לוודא שהעבודות אינן מהוות סיכון לתשתיות של המבנה.

עבודות הניסור והקידוח בבטון עוסקות במשטחים חזקים אשר עשויים מבטון.

(הבטון מורכב מחול, מים מלט, חצץ ועוד). בכדי לבצע עבודות של ניסור וקידוח בבטון יש ללמוד את המקצוע, להיות מיומן ולהשתמש בציוד ייחודי.

קידוח בטון מתבצע באמצעות מקדחים בעלי להבים מיהלום (היהלום הוא החומר הקשה ביותר ורק הוא מסוגל לקדוח בבטון) וניסור בטון מתבצע באמצעות מסור אשר מתבצע סיבובים ומנסר חתיכות בטון.

אילו עבודות נוספות ניתן לבצע באמצעות ניסור וקידוח בטון ?

המטרה של קידוח בטון היא לפתוח פתחים קטנים בקירות הבטון (פתחים למייבשי כביסה, פתחי אוורור ועוד), כמו כן, ניתן להשתמש בקידוח הבטון בכדי לחפור בתעלות מים ולזרז את הזרימה.

ניסור בטון פותח פתחים גדולים בקירות בטון כמו חלונות ודלתות ומשמש גם לפירוק והריסה של מבנים, גשרים או כל דבר אשר עשוי מבטון חזק.

כמו כן, ניתן להשתמש בניסור בטון בכדי לחלץ נפגעים מקריסת מבנים, פיגועים, אסונות טבע ועוד.

בחרו רק בחברה איכותית, אמינה ובטיחותית – אל תיקחו סיכונים מיותרים !

מכיוון שיש מגוון חברות אשר מספקות שירותי ניסור וקידוח בטון, חשוב לבחור בחברה מקצועית ומנוסה אשר מקפידה לשמור על כל כללי הבטיחות. באמצעות חברה איכותית, בטיחותית, מקצועית ובעלת ניסיון אשר מספקת שירות לקבלנים, חברות שיפוצים, חברות בנייה, מהנדסים, אדריכלים, משרדי ממשלה, לקוחות פרטיים ועוד, תוכלו לבצע מגוון עבודות ניסור וקידוח בטון.

חברה מקצועית תעסיק אנשי מקצוע מיומנים אשר מסוגלים לבצע את העבודות ברמה גבוהה ולהתגבר על כל האתגרים אשר מופיעים בדרך.

כמו כן, תשתמש החברה בציוד מקצועי, תעבוד בצורה יעילה, תשמור על כל כללי הבטיחות, תיקח אחריות מלאה על כל העבודות אשר מתבצעות ותגבה מחירים הוגנים.