קידוח

קידוח – למה הוא משמש ומה זה קידוח יהלום ?

באמצעות עבודות קידוח ניתן לבצע מגוון עבודות בתחום הבנייה – ניתן לצור תשתית לאינסטלציה, ניתן לצור תעלות למעבר קווי תקשורת, קווי חשמל, קווי מיזוג אוויר, קווי גז, ניתן ליצור פתחי אוורור לארובות או קמין, ניתן לקדוח בבטון בכדי לקחת דוגמית לבדיקה במעבדה, ניתן לצור תשתיות לתאורה, לצור תעלות ניקוז למי גשמים ועוד.

מכיוון שהבטון הינו חומר חזק ביותר (הבטון מורכב ממים, מלט, חול, חצץ ועוד), יש לבצע את העבודות השונות באמצעות ציוד משוכלל, חזק ויעיל. החומר החזק ביותר שיש בימינו הוא יהלום ובאמצעותו ניתן לקדוח בטון בכל עובי, לקבל תוצאות מדייקות, לא לגרום לסדקים, לא להרעיש, להימנע מהשארת לכלוך ולא לגרום נזק למבנה עצמו או למבנים אשר נמצאים מסביב למבנה.

מי צריך שירותי קידוח בבטון ואיך תדעו באיזו חברת קידוח בטון לבחור ?

עבודות קידוח בטון נחוצות לכל אדם אשר מעוניין לבצע עבודות בנייה שונות כמו שבירת קיר, הגדלת החדר, יצירת תשתיות שונות, אוורור המבנה ועוד.

חברה מקצועית ובעלת ניסיון תוכל להעניק שירותים למוסדות ציבוריים, למוסדות תעשייתיים, ללקוחות פרטיים ועוד.

אם אתם מעוניינים לקבל שירותי קידוח בטון, יהיה עליכם לפנות אל חברה וותיקה, מקצועית ומנוסה.

חברה מקצועית אשר מבצעת עבודה מדויקת, משתמשת במכשור איכותי ומתקדם, מספקת אחריות על כל עבודותיה, גובה מחירים הוגנים, מבצעת תיקונים במידה ויש בכך צורך, מדייקת בזמני העבודה, מסוגלת להתמודד עם בעיות שונות אשר עשויות להתרחש במהלך העבודה וכמובן, שומרת על כל כללי הבטיחות, תהיה חברה מתאימה.

על מה חייבים להקפיד לפני שמתחילים לבצע את עבודת הקידוח ועל מה יש להקפיד במהלך עבודת הקידוח ?

לפני שהעובדים מתחילים לקדוח, עליהם לבדוק את השטח ולוודא כי אין באזור עבודתם תשתיות שונות אשר עלולות להיפגע מהעבודה.

נוסף על כך, יש לחזק את הציוד בכדי לוודא שהוא יציב, רק לאחר מכן, ניתן להפעיל את המקדחה ולבצע את העבודה. חשוב לשמור על כל כללי הבטיחות במהלך עבודת הקידוח משום שמדובר על עבודה מסוכנת מאוד.