ניסור בטון בהרצליה

ניסור בטון בהרצליה

הרצליה הינה עיר צעירה ושוקקת חיים. העיר הרצליה מחולקת לכמה חלקים – ישנו החלק המכיל את הבניינים הישנים והוותיקים, ויש חלק חדיש יותר הנקרא "הרצליה פיתוח". בחלק זה של העיר מקובל למצוא היכלי תרבות ומבנים חדשים, בתי יוקרה ווילות פאר. במידה ואתם מתגוררים בהרצליה, בחלק הוותיק או בחלק החדיש, והנכם מתעניינים בבניית מבנה חדש, או בשיפוץ ביתכם הקיים – מאמר זה מיועד עבורכם.

חשוב לדעת, שישנה טכנולוגיה חדשה הנקראת "ניסור בטון". ניסור בטון הינה שיטה מתקדמת בעזרתה מקובל כיום לשפץ בתים קיימים, להוסיף חללים נוספים לבית, לשבור ולהזיז קירות בטון, להרחיב דלתות, לשדרג מעקות וגרמי מדרגות ועוד.

איך זה מתבצע?

כאמור, ניסור בטון הינה טכנולוגיה חדישה שלא הייתה קיימת בעבר. בעבר, כשרצו לשפץ בית ולשבור קירות בטון היה צורך להשתמש במכשור כבד שרק בעזרתו הצליחו לחדור בעד השכבות העבות של קירות הבטון. כיום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לערוך ניסור בטון בהרצליה ובכל אחת מערי הארץ, בעזרת רשתות יהלום ייחודיות. יהלום הינו אחד החומרים החזקים ביותר בטבע, המסוגל לחדור בעד כל קיר. על ידי שימוש ברשתות או בכבלי יהלום ניתן לחתוך צורות יפות ומדויקות בקיר הבטון ובכך לשנות את מראהו. טכנולוגיית ניסור בטון בהרצליה ייחודית גם בכך שאינה מעודדת הרחפת אבק ולכלוך. באמצעות ציוד חדיש ומתקדם ניתן לקדוח בקירות הבטון ללא פיזור אבק כמעט בכלל.

כשהמומחים מנסרים

אצלנו ב"ש.ע המומחים לניסור בטון" מבצעים את כל שירותי ניסור וקידוח בבטון באמצעות הציוד המתקדם והחדיש ביותר. אנשי המקצוע שלנו הינם מיומנים ובעלי ניסיון רב. במהלך העבודה אנו נמנעים מגרימת נזק ליסודות המבנה ולקירות שלו, ובנוסף – העבודה שלנו מתבצעת בצורה אסתטית ונקיה ללא הסבת רעש לשכנים וללא לכלוך.אנו מתחייבים לזמינות מלאה עבור לקוחותינו. אנשי המקצוע שלנו ישמחו להגיע אליכם לאתר הבניה, לבנות ביחד אתכם את תכנית העבודה המתאימה לכם ביותר ולענות על כל שאלה.עם ניסיון עתיר בשנים, ושלל לקוחות מרוצים וממליצים – אתם יכולים להיות בטוחים שכשתבחרו בניסור בטון בהרצליה – העבודה תהיה אלף אלף!