חיתוך בטון

חיתוך בטון:

מתי חותכים בטון?:

חותכים בטון כשרוצים לשנות את המבנה. למשל, אם רוצים לצרף חדר שינה שסמוך לסלון המגורים לכדי שטל משותף מרכזי אחד, יש להוריד את הקירות המסוימים שמונעים מהם להיות שטח אחד, לעיתים יש להסיר אך ורק חלק מהקיר. היות וקירות הבית בישראל בדרך כלל עשויים מבטון, יש  צורך להסיר את הבטון. אולם, הבטון הוא חומר חזק ביותר. לעיתים, העובי שלו הופך אותו להיות מאסיבי אפילו יותר. כך, כדי לשנות את הבטון יש צורך בפעולות מורכבות ובין השאר יש צורך בביצוע חיתוך בטון. כמובן שלא ניתן לחתוך בטון סתם כך עם מספריים או סכין גדולים, יש צורך במכונות מתקדמות שמיועדות לחיתוך הבטון.

חשיבות ביצוע ברמה גבוהה:

כדאי לדעת, לעיתים יש צורך לבצע חיתוך בטון אנכי ולעיתים יש צורך בחיתוך בטון אופקי. מדובר בשני דברים שונים שדורשים מיומנויות שונות. דבר נוסף, רמת הגימור של החיתוך היא קריטית. לאחר פעולת החיתוך ישנו חלק שמוסר מהקיר למשל וחלק שנשאר. החלק שנשאר צריך להיות עם רמת גימור גבוהה. רמת הגימור נובעת מאיכות החיתוך שהתבצע. כדי לבצע חיתוך בטון עם השארת רמות גימור גבוהות ומרשימות, חשוב לעשות שימוש באמצעים מתקדמים וכן לעשות שימוש בצוות מקצועי ורב ניסיון בתחום הזה.

סוגי בטון שונים:

בטון הוא חומר הבסיס שאיתו ניתן ליצור קירות ותוצרים בעובי משתנה כמו דם בחוזק משתנה. לא כל מכונה שיכולה לסייע לצורך חיתוך בטון אחד תתאים לחיתוך בטון אחר. כפי שנאמר, העובי של הקיר חשוב מאד בהקשר הזה. לכן, כאשר פונים לשירותים של חיתוך בטון, חשוב לבוא עם מידע רלוונטי עבור סוג הבטון שעבורו מזמינים את החיתוך. לעיתים, לצורך הערכת עובי הקיר תצטרכו להיעזר בבעל מקצוע.

חיתוך בטון אצל מקצועניים:

חיתוך הבטון מחייב יד מקצועית והרבה מאד מיומנות בתחום. הסיבה היא הדיוק הרב שנדרש כמו גם הערכת סיכונים שיש לבצע במידה ונפגע קיר תמך וכדומה. אם אתם מעוניינים בחיתוך בטון, לא משנה מה עובי הקיר ומה סוג הבטון, חברת המומחים ניסור בטון תוכל לתת לכם מענה מקצועי ביותר.