ניסור ביהלום

ניסור ביהלום ניסור בטון המומחים – מנסרים לכם חלום!

ניסור ביהלום הינה טכנולוגיה חדישה המאפשרת לנסר בעד קירות הבטון. רוב הבתים בישראל בנויים מחומר הבטון שהינו עמיד וחזק במיוחד. בטון הינו חומר ייחודי משום שהוא עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ובפני פגעי הטבע השונים: חום קיצוני, גשם וסערה, רעידות אדמה ועוד.

אנשים רבים מעוניינים לערוך שינויים במבנה הבית שלהם, לנסר חלק מהקיר על מנת להצר או להגדיל את החללים השונים בבית, להרוס קיר שלם על מנת לפתוח חלל או חלק מחדר, וכן להוסיף חלונות נוספים בחדרים שאינם מאווררים דיים. במקרים אלו נתקלים במכשול רציני בדמות קירות הבטון.

כיצד חודרים ומנסרים קירות אלו?

הפתרון לבעיה זו היא ניסור ביהלום החודר את קירות הבטון. תהליך ביצוע ניסור ביהלום צוות אנשי המקצוע העוסקים בניסור בטון מחזיקים ברשותם ציוד מיוחד העמיד בפני קירות הבטון. מדובר במסורים מיוחדים שבקצות להביהם מצויים שבבי יהלום זעירים. היהלום הינו החומר החזק ביותר בטבע ועל כן מסוגל לחדור אפילו בעד קירות הבטון. אנשי המקצוע עוברים עם המסורים ומעצבים את הצורה הדרושה בקיר הבטון. באמצעות ניסור ביהלום ניתן ליצור צורות מדויקות וסימטריות, ללא תופעות הלוואי שעלולות להיווצר במקרים של שבירת קיר.

ניסור בטון המומחים – ניסור בטון אצל המומחים!

כאמור, ניסור ביהלום הינה טכנולוגיה חדישה שרק לאחרונה החלו להשתמש בה. בעבר, על מנת לנסר בטון היו זקוקים למכשור כבד ומסורבל במיוחד, ואנשי הניסור שעסקו בעבודה זו לא יכלו להימנע מלכלוך רב שנבע כתוצאה ממנו. כיום, הניסור ביהלום מאפשר ניסור מהיר, מדויק וכמעט ללא לכלוך והריסות אבק שיש לנקות. כמו כן, הרעש שהיה אופייני לניסור הבטון בעבר, נמנע באמצעות טכנולוגיית ניסור ביהלום המאפשרת קידוח שקט במיוחד.אנחנו בניסור בטון המומחים מתמחים בניסור בטון בטכנולוגיית יהלום הייחודית ועובדים רק עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר בתחום. באמצעות ציוד חדיש ומתקדם עבודת ניסור הבטון מתבצעת במהירות, ללא רעש ולכלוך מיותרים. בנוסף – אנו מקפידים לשמור על בטיחות מרבית בזמן העבודה ומספקים לכם אחריות מלאה על כל עבודות ניסור הבטון שאנו מבצעים.פנו אלינו עוד היום – לקבלת הצעת מחיר משתלמת!