קידוח יהלום

קידוח יהלום מהו קידוח יהלום?

קידוח יהלום הוא שיטת קידוח אשר מיועדת לניסור וקידוח בקירות ובעמודי בטון.

כאשר משפצים בית או הורסים אותו, נוצר בדרך כלל צורך לשבור חלקים ממן הבניין העשויים מבטון, כמו למשל קירות ממ"ד, חגורות בטון שממוקמות מעל ומתחת לחלונות ולדלתות, עמודי בטון שנמצאים בשטח הדירה וכדומה.

קידוח והריסה של קירות בטון מתבצעים רק לאחר בדיקת מהנדס, על מנת לוודא שלא מתרחשת פגיעה ביסודות הבניין וביציבות שלו.קידוח יהלום הוא השיטה היעילה ביותר לקידוח בבטון.

קידוח יהלום נעשה באמצעות דיסק-פלטה מברל, שסביבו בנויות שיני יהלום חדות, אשר מנסרות היטב בבטון וחודרות דרכו.

למה דווקא קידוח יהלום?

קידוח יהלום, כאמור, הוא השיטה היעילה והטובה ביותר להריסה ולקידוח של קירות בטון. ומדוע? מכיוון שהיהלום הוא החומר החזק והקשה ביותר בטבע, וככזה, הוא היחיד שיכול לקדוח בבטון בצורה יעילה ומדויקת. קידוח יהלום הוא השיטה המדויקת ביותר לקידוח בבטון. כאשר מעוניינים להרוס קיר בטון לחלוטין, אין משמעות לדיוק של קידוח יהלום. אולם במקרים רבים מטרת הקידוח היא לפעור חלון, לשנות מבנה של קיר וכדומה, ואז ישנה חשיבות עליונה לדיוק של הקידוח. חשוב לדעת, כי ככל ששיני היהלום שעל מקדח היהלום צפופות יותר, כך הקידוח מדויק יותר. כאשר השיניים צפופות הקידוח גם מהיר יותר. קידוח יהלום אינו זול, וכאשר מדובר בהריסה של קירות, ישנם אנשים שמעדיפים שיטות הריסה אחרות, אולם לקידוח יהלום יתרון נוסף, אשר הופך אותו למתאים גם להריסה של קירות – קידוח יהלום שקט בהרבה מכל שיטת הריסה אחרת, כך שבשימוש בקידוח יהלום ישנה תרומה גדולה לשמירה על יחסי שכנות טובים ולעבודה מהירה ויעילה.

ניסור בטון השרון

חברת ניסור בטון השרון היא חברה אשר מבצע ניסור וקידוח בבטון לכל מטרה באמצעות קידוח יהלום. ניסור בטון השרון היא חברה בעלת ותק רב, ניסיון ומקצועיות גבוהה. עם חברת ניסור בטון השרון אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו עבודה מקצועית, איכותית ומדויקת, וכמובן במחיר משתלם והוגן במיוחד. קידוח יהלום של חברת ניסור בטון השרון – הדרך הטובה ביותר לשפץ.