ניסור בטון בחולון

ניסור בטון בחולון-  זה עבודה למקצוענים !

בזמן האחרון גילו תושבים רבים באזור חולון, כי הם לא חייבים להישאר עם השיש שלהם במרפסת שנעשה בצורה חובבנית למדי, ופנו לניסור בטון בחולון כדי שינסר את התוספת המפריעה שבולטת החוצה מן המרפסת וגרמה לכך שמי הגשמים חלחלו מבעד למעקה אל תוך הבית.

מדובר כנראה בחובבן רציני למדי שעשה עבודת התקנת שיש במעקות שבכל דירות הבניין וכעת, פנו כל הדיירים אל ניסור בטון בחולון, כדי שיתקן את הליקוי שגרם למי הגשמים לחדור כמעט לכל הדירות בבניין.

הסיבה שבגללה לא פנו דיירי הבניין לניסור בטון בחולון עד היום הייתה מהסיבה שניסור בטון בחולון, עד שהפך למקצועני עם מקדח מסוג יהלום, היה מלאכה די מרעישה של פטיש ואזמל גדול, כזו שהשאריה גם הרבה רעש ולכלוך אחריה…

אבל מאז עברו הרבה מים מתחת למסור היהלום שחדרו לתחום ניסור בטון בחולון אצל מקצוענים בתחומם, שמסוגלים לחתוך שיש, גרניט ופורצלן כמו שפורסים לחם, בקלי קלות, בלי להשאיר לכלוך ובמינימום זמן.

מה שפעם היה לוקח שבוע בניסור בטון בחולון, הודות למסור היהלום  לוקח היום כמה שעות, ולא צריך להישאר עם מרפסת רטובה, כשאפשר פשוט לבצע ניסור בטון בחולון ולהתאים את מידות השיש למעקה, ממש כמו כפפה ליד.

האמצעי היחידי היכול לקשיחות של הבטון, הוא החומר הכי קשיח בטבע וזהו היהלום שנמצא בכל מסור חדשני לניסור בטון, וגם אצל מקצוענים בתחום שעושים ניסור בטון בחולון. מסור זה הנקרא גם לעיתים רבות מסור יהלום עשוי מדיסקים מפלדה בעלי שיניים חדות ובתוכן שבבי יהלום.

ניסור בטון זו מלאכה הדורשת ניסיון, דיוק, וידע בשימוש במסור יהלום שבאמצעותו מנסרים בטון ויודעים לשלוט בתפעול שלו ולבצע ניסור לפי כל דרישה.

יש כאלה שעדיין משתמשים בשיטות הישנות לניסור בטון, אבל אצל המקצוענים של ניסור בטון בחולון יש את מסור היהלום עם הדסקיות הכי חזקות שמסוגלות לפצח, לחתוך ולפרוס כל בטון.

היהלום הוא המינרל הכי קשה בטבע ודרגת הקשיות שלו היא 10, הכי גבוהה הקיימת. באמצעות יהלום ניתן לנסר ולחתוך כל חומר קשיח כמו ניסור בטון, שיש, גרניט, פורצלן ועוד.

השימוש במסור להב יהלום לצורך ניסור בטון, נעשית גם תוך כדי התזת מים אשר באמצעותם מתרכך אזור הניסור והם גם מונעים מאבק ושיירי הבטון לעוף לכל עבר, מה שעלול גם לסכן את בעל המקצוע לניסור בטון.

מסור להב יהלום הוא בעל כ-700 סיבובים בדקה ובתפעול של בעל מקצוע מיומן, הוא מבצע עבודה חלקה, מדויקת, איכותית וללא כל פסולת מסביב.

היהלומים המשמשים לכלי עבודה, חיתוך, ניסור בטון וליטוש בתעשייה, הם יהלומים שדרגת הניקיון שלהם נמוכה ולכם אינם ראויים להשתלב בתכשיטים. מכיוון שאין מספק מלאי טבעי של יהלומים לשימוש תעשייתי, ישנו ייצור של יהלומים מלאכותיים שמשמשים את ענף התעשייה ומשתלבים כמו במסור לניסור בטון, במכשירים אחרים הדורשים עוצמה וכוח של חיתוך מדויק.

היהלומים הטבעיים, שחלקם כאמור לא מספיק נקיים לתעשיית התכשיטים והם משמשים לתחום התעשייה נוצרים בטבע בעומק של 250 קילומטרים מתחת לפני האדמה ובטמפרטורה של עד 1200 מעלות צלסיוס.

היום יש פשוט מסור לניסור בטון בחולון שעושה את החיים מול החומר הזה, הרבה יותר קלים, אבל אז צריך למצוא את בעל המקצוע כמו המקצוען שלנו שעושה ניסור בטון בחולון, שיש לו ניסיון, ידע ואת היכולת לבצע ניסור בטון בחולון מקצועי ומושלם ומדויק עד המילימטר.

אם אתם צריכים איש מקצוע לניסור בטון, יש לוודא כי הוא אכן מצויד במסור מהיר עם להב יהלום לחיתוך וכן כי יש לו את הידע והניסיון לבצע את העבודה.

מלבד מסור יהלום קיימים עוד כל מיני סוגי מסורים בשוק, המציעים גם חיתוך, ניסור בטון, ליטוש ועיבוד עם מכשירים משולבי יהלומים המבטיחים תמיד- עבודה נקייה וחלקה.

זמן רב עבר מאז הפטיש והיהלום, כמו גם בתעשיית התכשיטים מנצח גם בתחום התעשייה ומשמש כאמור בתחומים רבים, בהם דרגת הקושי הטבעית שלו, הופכת אותו לחומר נדרש שמסוגל להתמודד עם חומרים קשים אחרים או טבעיים או מעשי ידי אדם.

ש.ע המומחים לניסור וקידוח בטון : 1700-702-706