קידוח בטון מחיר

קידוח בטון מחיר מהו קידוח בטון ולמה הוא נחוץ?

קידוח בטון הוא אחד מחלקי העבודה בתחום השיפוצים והבנייה. כאשר הורסים מבנה או חלק ממבנה, לרוב יש צורך גם בהריסה, שבירה ופירוק של חלקי מבנה העשויים מבטון – כמו קירות, עמודים, חגורות בטון וכדומה. בניגוד לחומרי בניין אחרים, אותם ניתן לשבור בקלות יחסית באמצעות פטישים או מקדחות רגילות, הרי שהבטון, שהוא חומר חזק במיוחד, ואף מחוזק עם מוטות ברזל פנימיים, עמיד לכל השיטות הרגילות, ולכן יש לבצע קידוח בטון באמצעים מיוחדים, אשר יאפשרו חדירה אל תוך הבטון עצמו. קידוח בטון נעשה, במרבית המקרים, באמצעות דיסק יהלום – דיסק או פלטת ברזל שאליה מחוברים שיני יהלום באופן צפוף במיוחד.

היהלום, שהוא חומר קשה במיוחד, הוא זה שמצליח לחדור אל תוך הבטון ולהרוס אותו.

קידוח בטון באמצעות יהלום מאפשר חיתוך מדויק מאד של הבטון בדיוק במקום הרצוי, כך שהוא מתאים גם לעבודות שיפוצים קטנות שבהן רוצים להרוס רק חלק מקיר, או לבקוע חלון בקיר בטון.

קידוח בטון מחיר

לעבודות של קידוח בטון מחיר גבוה יחסית לעבודות אחרות, בגלל הקושי בעבודה, בגלל הצורך בחומרי עבודה יקרים ובגלל הבטיחות הגבוהה הנדרשת בעבודות של קידוח בטון.

קידוח בטון נעשה, למשל, אך ורק לאחר שמהנדס אישר שהבטון אינו מהווה חלק מיסודות הבניין. המחיר עשוי להשתנות מחברה לחברה או ממקרה למקרה, אולם חשוב מאד להיזהר ממחירים שנדמים נמוכים מידי, משום שהם עלולים להצביע על עבודה רשלנית, או על עבודה שאינה מקצועית.

מה חשוב לבדוק בחברה המבצעת קידוח בטון?

חשוב מאד לבדוק בחברה המבצעת קידוח בטון מחיר, מקצועיות, ניסיון ואמינות.

כאמור, מחיר עשוי להיות אינדיקציה לאיכות העבודה, אם כי מחיר גבוה במיוחד אינו מצביע בהכרח על עבודה טובה יותר, וכדאי למצוא מחירים משתלמים.

חשוב לבדוק את הניסיון והמקצועיות של החברה, את מיומנות העבודה שלה, את האמינות שלה ואת השמירה שלה על כללי הבטיחות. חברת ניסור בטון בשרון היא חברה אשר עומדת בהצלחה רבה בכל הקריטריונים הללו.

עם ניסור בטון המומחים אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו עבודה מושלמת.