ניסור בטון ביפו

ניסור בטון ביפו בצורה בטוחה

עבודות בניה של היום אינן עבודות הבנייה של פעם ומדוע? משום שעם הזמן התפתח התחום והטכנולוגיה נכנסה גם לנישה הזו. אם בשני העשורים הקודמים ביצוע עבודות בנייה, ניסור בטון וכדומה היו קשות מנשוא ולא היה צוות מספיק מיומן או היה חוסר בצוות שיודע כיצד לבצע את עבודות אלו, הרי שהיום תחום זה משגשג וניתן לראות זאת בשטח שישנם עובדים בעלי מיומנות ומקצועיות בתחום הבניה בכלל ובתחום ניסור בטון בפרט.

למה בכלל צריך ניסור בטון?

בתוך כל נושא הבנייה יש מגוון רחב של תחומים לביצוע בין מכלול הנושאים קיים התחום ניסור בטון שהוא חלק בסיסי בתחום הבנייה. בעבודת ניסור הבטון מתבצעות פעולות המאפשרות יצירת פתחים בגדלים שונים למטרות כמו: חלונות, דלתות, מעקות ואפילו תוספות בניה. עבודות ניסור אלו מופעלות לרוב בבנייה קיימת והם מתאימות לסוגים שונים של מבנים ואפילו חדרי בטחון. כאשר מבצעים את העבודות הללו יש צורך בכלי עבודה מתאימים . זה לא מספיק רק לנסר את הבטון שגם זה צריך לדעת איך, אלא גם חשוב שלא ייווצרו תנודות ורעידות במבנה כולו וכתוצאה מכך המבנה עלול להינזק. לכן העבודה צריכה להתבצע עפ"י כל כללי הבטיחות והזהירות ולשם כך חייבים בלי יוצא מן הכלל להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומתמחה בתחום. ש. ע ניסור בטון היא בדיוק הכתובת לכך, בעזרת צוות מיומן, זהיר, בקיא ומומחה בתחום , ביצוע עבודות הניסור נעשה ללא דופי. והתוצאות לא מאחרות לבוא.

מה כוללת עבודת הניסור?

לפני ביצוע עבודת הניסור חשוב מאד לבצע בדיקה יסודית ומעמיקה במבנה המיועד לניסור, ומדוע? משום שלעיתים ישנם כבלים אם זה חשמל, או צנרת מים שכאשר מבצעים את עבודות הניסור ללא בדיקה יסודית ראשונית הם עלולים להיפגע וליצור נזק משמעותי הרבה יותר. מלבד הבדיקה הראשונית שחייבת להתבצע בעלי המקצוע אשר מבצעים את העבודה מסמנים את מקום הניסור כדי שתהיה רמת דיוק גבוהה ובהתאמה מדויקת. נושא הבטיחות תקף גם לגבי מבצעי העבודה והם צריכים לעמוד במרחק של לפחות 5 מטרים מהמקום על מנת לא להיפגע. כאשר הכל מוכן ואפשר להתחיל בעבודת הניסור ,היא נעשית בעזרת מסור חשמלי מיוחד שמותאם לחצוב בקיר הבטון, כיום ניתן למצוא מסורים שאינם עושים רעש ועובדים בצורה מדויקת ונקודתית ומהירה.

רק עם חברה מקצועית

כדי שביצוע עבודות אלו יהפכו למקצועיות ובטוחות ביותר , צריך להיעזר בחברה המתמחה בתחום, אז נכון שהשוק מוצף ובכל פעם רואים מחדש חברות אשר מציעות שירותי ניסור בטון, יחד עם זאת חשוב לבדוק היטב מה ניסיון של החברה, אילו עבודות היא מבצעת וכן לבקש המלצות ועבודות אשר ביצעה במהלך התקופה האחרונה. כך הסיכוי לליקויים או עבודה שאינה מקצועית יפחת והעבודה תתבצע בשלום ובשלמות. קיימות היום שיטות רבות ומתקדמות לניסור בטון ולכן חשוב שבחירת החברה תהיה מושתת על נושא זה. לבדוק היטב מה מציעה החברה ובאילו כלי עבודה ומסורים בעלי המקצוע עובדים.

לאחרונה אנו שומעים על תופעות מדאיגות בתחום הבנייה, ניסור וכן הלאה . לא פעם מבצעות חברות שונות עבודות מאין אלו אך לא ברמה מקצועית מספקת, דבר שיכול לגרום לנזק רב ואפילו לשלם בחיי אדם. לכן בחירה קריטית היא למצוא חברה מקצועית ואמינה בעלת רישיון הפועלת כשורה וכחוק.